BMW

Bmw to jedna z najlepszych marek na świecie. Poza wspaniałymi samochodami ma w swojej ofercie także motocykle i bolidy. Marka ta nieprzerwanie kojarzy się przede wszystkim z niesamowitą prędkością.
Najczęściej nabywcami takich pojazdów są przeważnie miłośnicy, którzy dysponują bardzo wysokimi środkami finansowymi, dzięki którym mogą sobie pozwolić nawet na najbardziej kosztowny samochód tej marki.
Kolekcjonerzy też stanowią silną grupę potencjalnych klientów, którzy często jeżdżą po świecie, żeby wyłuskać dla siebie wyjątkowe okazy. Często zdarza się, że mogą się oni pochwalić całkiem sporą galerią różnych modeli, które zazwyczaj znajdują się w pokaźnych garażach.
Często też są tacy, którzy składają firmie zamówienie na zrobienie specjalnego modelu, który posiadałby zarówno kształt, jak i wyposażenie, odpowiadające wymaganiom klienta. Cena takich modeli jest zwykle ustalana przez firmę. Można się spodziewać, że koszty są w związku z takim życzeniem będą znacznie wyższe niż standardowa cena modelu z salonu.
Wielu mężczyzn marzy, aby móc pochwalić się swoim samochodem.

Bo wielu z nich stawia na równi swoją kobietę wraz ze swoim samochodem, co nie za bardzo podoba się tym pierwszym. Jak wiemy kobiety chcą być traktowane jak jedyne w swoim rodzaju, jak coś najlepszego pod słońcem, a na pewno tak nie jest gdy ich mężczyzna spędza prawie cały dzień w garażu dopieszczając swoje cacko. Dla mężczyzny jego wóz jest jedyny i niepowtarzalny. Nie ma więc powodu, aby się dziwić dlaczego facet zamiast spędzać miło czas z kobietą na przykład na zakupach lub z wizytą u teściowej woli zająć się swoim „maleństwem”. Dobrą wskazówką dla kobiet, których mężczyźni zajmują się częściej swoim samochodem niż nimi jest, aby nie stawały nigdy na drodze między samochodem, a jego właścicielem, chcąc aby zwrócił na nią uwagę, ponieważ może to dać zupełnie odwrotny skutek niż zamierzony. Mężczyzna może wręcz pokłócić się ze swoją drugą połówką co w przyszłości może choć nie musi skutkować rozpadem związku. Dlatego tak ważne jest aby potrafić rozdzielić czas na pieszczenie samochodu i swojej drugiej połówki.

Tagi dodane do tego wpisu tematycznego: , ,