Facet w garażu

Kobiety wiecznie narzekają na to, że ich chłopcy, narzeczeni czy mężowie wiecznie siedzą w garażu i coś tam dłubią przy swoim samochodzie, który ma przecież nawet imię. Mężczyźni uwielbiają siedzieć i „naprawiać” swój wiekowy już pojazd, który ciągle się psuje. Narzędzia motocyklowe to rzecz, która ich zdaniem musi się znaleźć w każdym garażu. Nie wspominając już o innego typu narzędziach, jak na przykład klucze calowe, które mężczyźni są w stanie potraktować jak swoje dziecko zresztą podobnie jak samochód, do którego pieszczotliwie się zwracają bądź martwią, gdy się im zepsuje w trasie. Każdy mężczyzna ma w swoim garażu narzędzia samochodowe i biada kobiecie, która odważy się im dotknąć lub nie daj Bóg odłożyć nie na swoje miejsce. Taki występek jest przez mężczyzn bardzo często uznawany za zniewagę a tym samym kończy się awanturą i trzaskaniem drzwiami. Jak to jest, że samochodów jest dla mężczyzn aż tak ważny nie mam pojęcia. Zjawisko to ciągle na nowo mnie zaskakuje i śmieszny jednocześnie, bo przecież jak można do swojego Opla tigra zwracać się pieszczotliwie na ulicy „tygrysku tęskniłeś?”
Zazwyczaj jest tak, że wiele kobiet nie ma najmniejszego pojęcia o czymś takim jak klucze calowe czy o innych narzędziach. Wtedy z pomocą niestety musi przyjść mężczyzna ale nie we wszystkich przypadkach tak jest.

Na świecie jest wiele kobiet, które znają się na samochodach czy motocyklach i coś takiego jak narzędzia motocyklowe wcale nie jest im obce. Również nie mają one problemu w używaniu tego typu narzędzi lub innych. Narzędzia samochodowe to dla tego typu kobiet nie jest nic strasznego, gdyż potrafią się one niby posłużyć. Naprawienie samochodu to dla nich pestka. Co lepsze kobiety te uważają, że nie powinno być domeną mężczyzn naprawianie wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych. One również świetnie radzą sobie z tym problemem, który tak de facto dla nich problemem wcale nie jest. Jak mówią kobiety tego typu naprawienie samochodu nie jest czymś szczególnym wystarczy troszkę poczytać na ten temat i można się wszystkiego samemu nauczyć. Nie trzeba godzinami siedzieć w garażu, aby do czegoś dojść.

Tagi dodane do tego wpisu tematycznego: , ,