Poszukaj firmy transportowej, która sprzeda Twoje towary

box-set-1358324-mCzy wiesz, że można usługi transportowe łączyć ze sprzedażą bezpośrednią? Dzięki temu firma, która ma w swojej ofercie odpowiedni towar może przy zamówieniach takiej usługi liczyć zarówno na transport jak i na sprzedaż produktów.
Sprzedaż bezpośrednia połączona z usługami transportowymi dotyczy szczególnie niewielkich produktów codziennego użytku. Mogą to być słodycze, chemia, czy też mała gastronomia.

 

Wielu kierowców zajmujących się transportem i usługami kurierskimi za odpowiednią prowizję zgadza się również na dodatkowe usługi typu poszukiwanie nowych klientów i sprzedaż przewożonych towarów. Dzięki temu firma posiadająca a swojej ofercie niewielkie produkty nie musi szukać dodatkowych źródeł zbytu oraz zatrudniać pracowników do ich sprzedaży. Zmniejszają się również koszty utrzymania sieci sklepów, czy punktów odbioru. Warto więc przy poszukiwaniu firm transportowych i kurierskich znaleźć taką, która pomoże nam również w sprzedaży naszych produktów. Oszczędności przy takich działaniach mogą być bardzo duże