Samochody w TV

W wielu programach telewizyjnych przeznaczonych dla mężczyzn motoryzacja jest głównym tematem. Temat ten jest na tyle popularny, że robi się o nim coraz więcej programów. Są także takie programy, które mają swoich wiernych widzów. Powstał nawet specjalny kanał telewizyjny, który właśnie z tematem motoryzacji jest kojarzony. Na tym kanale telewizyjnym głównym chyba tematem są samochody i zachowania kierowców na drogach. Trzeba przyznać, że to co pokazywane jest na tym kanale czasami przekracza wszelkie ludzkie wyobrażenia. Ludzie na drogach potrafią się zachowywać tak bezmyślnie i głupio, że czasami nie mieści się to człowiekowi w głowie. Najgorsi są chyba ludzie, którzy posiadają szybkie samochody. Czasami ma się wrażenie, że ludzie Ci wychodzą z założenia, że wszystko im wolno właśnie dlatego, że mają lepszy samochód od przeciętnego Polaka. Nic bardziej mylnego. To właśnie wielu właścicieli szybszych samochodów powodują wiele wypadków samochodowych i to oni najczęściej są sprawcami wielu groźnych sytuacji na drogach.
Nie da się ukryć, że motoryzacja jest ulubionym tematem każdego mężczyzny. Jeżeli o płeć brzydką chodzi w grę wchodzą dwa tematy sport i motoryzacja. W większości wypadków przez motoryzację mężczyźni rozumieją głównie coś czemu bardzo często nadają imiona czyli samochody. Jest to proceder, który zawsze mnie bardzo dziwił ale nigdy na ten temat się nie wyrażałam. Uważam, że jest to minimum dziwne żeby dorosły mężczyzna zwracał się do swojego samochodu po imieniu. No ale cóż powiedzieć na ten temat. Wielu mężczyzn przecież nawet nie chce słyszeć o tym żeby ktoś im tego zabraniał.

Są to przywiązani do swoich samochodów, że nie może o czymś takim być mowy. Jest to dość dziwne zachowanie z ich strony ale nie ukrywajmy, że także kobiety czasami mają takowe. Szybkie samochody są dla mężczyzn pewnie czymś co dla kobiet stanowią ubrania, kosmetyki i biżuteria. Są po prostu ich „konikiem”, o którego przecież należy dbać każdego dnia. Dlatego też mężczyźni skrupulatnie trzymają się tego i właśnie to robią.

Tagi dodane do tego wpisu tematycznego: , ,